Precyzja, która definiuje drukowanie

Wysoka wydajność, niski koszt druku oraz najnowocześniejsza, szersza głowica o wydłużonej trwałości, to tylko niektóre z elementów wyróżniających plotery marki Roland. Znane z niezawodności i wyjątkowej jakości wydruków, urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu wymagań profesjonalistów poszukujących perfekcji w każdym detalu.

Umów się na bezpłatną konsultację z pracownikiem Alter, w celu dopasowania najlepszej oferty!

Technologia, która Cię zaskoczy

Bezpłatna wycena

  Pełna treść klauzuli

  Plotery Roland charakteryzują się innowacyjnością i rozległym zaawansowaniem technicznym, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające potrzeby drukarskie.

  • Szeroka głowica,
  • nowoczesne zarządzanie kolorami,
  • adaptacyjny system tuszy,

  to fundamenty, dzięki którym maszyny oferują wyjątkową jakość wydruku, efektywność pracy, oszczędność materiałów eksploatacyjnych i kosztów. Zastosowanie podwójnych głowic dodatkowo potęguje możliwości urządzeń, czyniąc je idealnym wyborem dla intensywnych zastosowań przemysłowych.

  Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i systemowe


  Marka Roland od wielu lat utrzymuje pozycję lidera w branży drukarskiej. W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji tego topowego producenta, w tym dwa najnowsze modele ER-640 oraz ER-641. Oba urządzenia wykorzystują zaawansowaną technologię, która zapewnia szybki i efektywny druk z zachowaniem najwyższej jakości grafiki i barw.


  Roland ER-641

  Color Scale

  CMYK 

  Print Heads

  1

  Print Resolution

  Max 1200dpi

  Print Speed Up to

  43,5 m2 / h

  Ink Types

  Eco Solvent 

  1l bottles,

  CISS System,

  Optional 2l Bag Ink System 

  RIP Software

  Versa Works, 

  optional Caldera, Ergosoft,Poster Print

  Media Take-up Unit

  1

  Print Media

  Drytac, Folex, Grafityp, Intercoat, JM Technologies

  Drying System

  Heater, 

  optional Heater -Air Controller, 

  optional Ink Ventilation System

  Print Size

  Machine Size

  Machine Weight

  Power Requirements

  Maks. 1615 mm (63,5″)

  2,886 mm × 748 mm × 1,415 mm

  185 kg

  100-120 / 220-240 V AC; 50 / 60 Hz; 8,9/4,5A

  Roland ER-642

  Color Scale

  CMYK x 2  

  Print Heads

  Print Resolution

  Max 1200dpi

  Print Speed Up to

  76 m2 / h

  Ink Types

  Eco Solvent 

  1l bottles,

  CISS System,

  Optional 2l Bag Ink System 

  RIP Software

  Versa Works, 

  optional Caldera, Ergosoft,Poster Print

  Print Speed Up to

  76 m2 / h

  Media Take-up Unit

  1

  Print Media

  Drytac, Folex, Grafityp, Intercoat, JM Technologies

  Drying System

  Heater, 

  optional Heater -Air Controller, 

  optional Ink Ventilation System

  Print Size

  Machine Size

  Machine Weight

  Power Requirements

  Maks. 1615 mm (63,5″)

  2,886 mm × 748 mm × 1,415 mm

  188 kg

  100-120 / 220-240 V AC; 50 / 60 Hz; 8,9/4,5A

   

  Zobacz DGXPRESS ER-642 w akcji

  DGXPRESS — Najszybszy druk cyfrowy

  Drukarki Roland wykorzystują najnowocześniejszą technologię DGXPRESS, która zrewolucjonizowała rynek dzięki swojej niezrównanej szybkości druku. Prędkość ta umożliwia błyskawiczne realizowanie zleceń, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i trwałości projektu. Zaawansowane technologie i automatyzacja procesów skracają czas przygotowania i minimalizują potrzebę manualnej interwencji, zapewniając tym samym płynność operacji nawet przy dużych wolumenach.

  Jednocześnie, urządzenia te utrzymują najwyższe standardy jakości, oferując intensywne i precyzyjne odwzorowanie kolorów. Mają one fundamentalny wpływ na efektywność późniejszej komunikacji wizualnej w profesjonalnych grafikach reklamowych i innych materiałach wizualnych.

  To zyskasz wybierając Roland
  Wysokowydajny atrament

   

  Nowoczesne atramenty D-EA stosowane w ploterach Roland, gwarantują maksymalną prędkość i wyjątkową jakość druku. Przyczyniają się również do zredukowania negatywnego wpływu na środowisko. Formuła D-EA została opracowana w taki sposób, aby zminimalizować zużycie atramentu przy jednoczesnym zachowaniu intensywności i głębi barw. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się wydrukami wysokiej jakości przy niższych kosztach. Wykorzystanie tak zaawansowanych atramentów w ploterach Roland znacząco podnosi wartość wydruków.

  Atramenty D-EA posiadają certyfikat GREENGUARD Gold, co potwierdza ich bezpieczeństwo dla środowiska. Dzięki temu plotery Roland będą idealnym wyborem dla firm dbających o ekologię i zrównoważony rozwój.

  Certyfikacje

   

  GREENGUARD Gold

  Atramenty ekosolwentowe D-EA posiadają certyfikat GREENGUARD Gold, co oznacza, że spełniają rygorystyczne normy niskich emisji chemicznych, dzięki czemu idealnie nadają się do zastosowań we wnętrzach.

  Wygodna aplikacja


  Ploterami Roland możesz zarządzać zdalnie.
  Aplikacja Roland DG Connect to kompleksowe narzędzie do zarządzania i monitorowania działaniami wszystkich ploterów w firmie. Dzięki tej aplikacji, dostęp do istotnych danych i funkcji zarządzania jest zawsze na wyciągnięcie ręki, co przekłada się na zwiększoną efektywność i kontrolę nad procesami produkcyjnymi.

  Pulpit urządzenia

  Intuicyjny, kolorowy interfejs aplikacji Roland DG Connect pozwala użytkownikom na bieżąco monitorować najważniejsze statystyki urządzenia. Umożliwia to łatwe śledzenie takich parametrów jak m.in. stan atramentu, liczba wykonanych wydruków, czy bieżący status zadań.

  Pulpit biznesowy

  To zaawansowane narzędzie analityczne, które pozwala na śledzenie kosztów i zysków oraz na głęboką analizę efektywności operacyjnej. Użytkownicy mogą identyfikować najbardziej i najmniej opłacalne zadania, co z kolei umożliwia optymalizację procesów i zasobów. Narzędzie to jest nieocenione dla menedżerów i właścicieli firm, którzy chcą maksymalizować rentowność przy minimalnych wydatkach.

  Monitorowanie wszystkich urządzeń jednocześnie

  Roland DG Connect umożliwia centralne zarządzanie wieloma urządzeniami, co jest niezwykle przydatne w środowiskach z dużą liczbą sprzętu. Funkcja ta pozwala na efektywne koordynowanie pracy, planowanie przeglądów technicznych i interwencji serwisowych, znacząco minimalizując czas przestojów i optymalizując wykorzystanie każdego urządzenia w parku maszynowym.

  VersaWorks 6

  VersaWorks 6 to zaawansowany pakiet RIP, który oferuje narzędzia do precyzyjnego dostosowywania kolorów oraz asystenta zadań, ułatwiającego zarządzanie kolejnością prac. Te funkcje pozwalają na szybkie przygotowanie plików do druku z idealnym odwzorowaniem kolorów, wspierając tym samym zachowanie spójności w projektach wymagających wysokiej jakości. Pakiet umożliwia również efektywne zarządzanie zadaniami poprzez automatyzację procesów, co znacząco zwiększa produktywność i skraca czas realizacji projektów.

  Dzięki opcji Job Variation, użytkownicy mogą eksperymentować z różnymi ustawieniami, aby osiągnąć optymalne wyniki bez ryzyka kosztownych błędów.


  Wybierz sprawdzony sprzęt
  od sprawdzonego dostawcy


  Alter to Twój niezawodny partner biznesowy w świecie druku i reklamy. Znajdziesz u nas produkty jedynie najwyższej jakości. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu, możemy zaoferować wsparcie, które pomoże rozwinąć Twój biznes dzięki najlepszym wydrukom. Nasz zespół specjalistów zawsze chętnie dzieli się fachowym doradztwem i wspiera w wyborze najoptymalniejszego sprzętu. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania idealnie dopasowane do specyficznych potrzeb i wymagań każdej firmy.

  Umów się na bezpłatną konsultację!

  Zachęcamy do umówienia się na bezpłatną konsultację, podczas które przedstawimy Ci szczegółową ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc rozwinąć Twój biznes!

  Zadzwoń: +48 501 690 685 lub napisz: biuro@atler.pl

  Logowanie

  Nie pamiętasz hasła?