Szukamy wsparcia dla naszego biura sprzedaży w Warszawie (Młociny)

TECHNIK SERWISU

FORMA ZATRUDNIENIA: Praca na pełny etat

RODZAJ ZATRUDNIENIA: Umowa o pracę

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Technik serwisu - naprawa i konserwacja urządzeń u klienta i w serwisie
- Instalacja i konfiguracja urządzeń i oprogramowania.
- Diagnostyka usterek i rozwiązywanie zagadnień technicznych.
- Montaż i uruchamianie urządzeń.
- Doradztwo w zakresie doboru technologii.
- Raportowanie pracy.

Mile widziane:
- Doświadczenie w serwisie profesjonalnych urządzeń wielkoformatowych.
- Wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym, elektrycznym lub informatycznym.
- Wiedza z zakresu mechaniki oraz elektrotechniki.
- Orientacja na klienta i zaangażowanie.
- Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
- Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie instrukcji serwisowych.

Wymagamy:
- Kultura osobista, umiejętność pracy w zespole.
- Prawo jazdy kat. B

oferujemy:
- Atrakcyjny system wynagrodzenia uwzględniający zaangażowanie i wyniki pracy.
- Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat.
- Dostęp do programów szkoleniowych.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Samochód służbowy i telefon

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu
napisz do nas: rekrutacja@atler.pl lub wypełnij formularz poniżej.

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

FORMA ZATRUDNIENIA: Praca stacjonarna na pełny etat

- Kompleksowa obsługa klientów
- Realizacja zamówień
- Wystawianie faktur
- Kontrola należności
- Kontrola magazynu
- Przyjmowanie dostaw
- Prowadzenie dokumentacji

Oferujemy:
- Stałe zatrudnienie na umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju, szkolenia
- Miłą atmosferę

Oczekujemy:
- Umiejętności obsługi komputera
- Komunikatywnej znajomości angielskiego
- Prawa jazdy kat. B czynne
- Dokładności i samodzielności
- Kreatywności i zaangażowania

Wyślij zgłoszenie

lub napisz:  rekrutacja@atler.pl

    Załącznik
    Pełna treść klauzuli

    Logowanie

    Nie pamiętasz hasła?