Lider wśród innowacyjnych pomysłów i cyfryzacji przemysłowych procesów produkcyjnych

Producent Liyu International to pionier w dziedzinie cyfryzacji procesów produkcyjnych. Dzięki zaawansowanej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom, firma przenosi tradycyjne metody druku, oferując wysoce efektywne i nowoczesne maszyny cyfrowe. Liyu skupia się na rozwoju oraz optymalizacji jakości, stając się niezawodnym partnerem w przemyśle drukarskim. Misją marki jest dostarczanie rozwiązań, które przekraczają oczekiwania klientów.

Umów się na bezpłatną konsultację z pracownikiem Atler, w celu dopasowania najlepszej oferty!

Doskonały stosunek ceny do jakości

Bezpłatna wycena

  Pełna treść klauzuli

  Maszyny Liyu International oferują wyjątkowy stosunek ceny do jakości. Inwestując w te rozwiązania, zyskujesz dostęp do najnowszych technologii, bez konieczności nadwyrężania budżetu.

  Wszystkie maszyny zostały zaprojektowane tak, by zapewniać maksymalną wydajność przy minimalnych kosztach eksploatacji. Dzięki temu, nawet mniejsze przedsiębiorstwa mogą cieszyć się korzyściami z profesjonalnego druku cyfrowego.

  Jeśli nie lubisz przepłacać, a zależy Ci na najwyższej jakości wydruku i precyzyjnej technologii — propozycje od Liyu z pewnością przypadną Ci do gustu.

  Zaawansowana technologia druku cyfrowego i produkcji


  Liyu International to synonim zaawansowanej technologii druku cyfrowego. Maszyny od tego producenta wyróżniają się: precyzją, szybkością, niezawodnością, trwałością, które z kolei przekładają się na doskonałą jakość wydruków.

  Zastosowanie nowoczesnych głowic drukujących umożliwia uzyskanie wysokiej rozdzielczości oraz wydruków o fotograficznej jakości. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, już od lat, zapewniają Liyu pozycję lidera w branży.

  Dzięki zaawansowanym systemom automatyzacji, maszyny minimalizują przestoje i maksymalizują produktywność, umożliwiając szybsze realizowanie zleceń. Ponadto, inteligentne oprogramowanie do zarządzania procesem druku daje możliwość precyzyjnej kontroli i monitorowania jakości wydruków. To wszystko sprawia, że Liyu International jest niezastąpionym partnerem dla każdej drukarni.


  Nieosiągalne dotąd efekty

  Maszyny Liyu umożliwiają wykonywanie wielowarstwowych grafik i osiąganie efektów takich jak:
  Produkty dedykowane na europejski rynek

  Liyu International oferuje specjalną serię maszyn dedykowaną na rynek europejski. W serii znajdują się m.in. maszyny X-Line i Platinum. Zostały one zaprojektowane zgodnie z wymogami prawa Unii Europejskiej oraz oczekiwaniami najbardziej wymagających klientów. Europejczycy stawiają na jakość oraz innowacje i właśnie to oferuje Liyu.

  Wersja X-Line będzie idealna dla początkujących użytkowników oraz małych zakładów produkcyjnych, z kolei seria Platinum to maszyny do produkcji wysoko nakładowej, w której priorytetem są najwyższa jakość druku i produktywność.

  XLINE HYBRID

  Color Scale

  CMYK + White + Lc + Lm + Varnish

  Drop Volume

  Gen5 - 7Pl. / Gen6 - 5Pl.

  Drying System

  LED

  Ink Types

  UV - LED

  Machine Size

  4394mm x 1675mm x 1450mm

  Machine Weight

  1300 kg.

  Power Requirements

  230v (+/-) 10% / 40A / 50HZ / 60HZ

  Print Heads

  Ricoh GEN5/GEN6

  Print Height

  50 mm

  Print Resolution

  2400 Dpi

  Print Speed Up to

  65 m2/h

  Print Width

  2100 mm

  Printhead Quantity

  10 Maximum

  RIP Software

  PhotoPrint / Caldera (Opsiyonel)

  Model XLINE HYBRID to wszechstronna maszyna hybrydowa, idealna do zastosowań w promocji, reklamie, meblarstwie, dekoracji, druku na szkle i tekstyliach.

  Oferuje wyjątkową jakość wydruków w rozdzielczości 2400 dpi i kropli 5 pl na różnorodnych materiałach o grubości do 50 mm.

  Mocny system próżniowy daje gwarancje pewnego przylegania i prowadzenia najbardziej wymagających materiałów.

  Możliwość drukowania na różnorodnych materiałach rolowych jak i płaskich o szerokości do 210cm. Zastosowane głowice drukujące Ricoh GEN6 czynią ten model niezwykle uniwersalnym zapewniając najwyższą jakość wydruków oraz produktywność.

  Zobacz XLINE HYBRID
  w akcji

  PLATINUM QR ROLL

  Color Scale

  CMYK + Lc + Lm + W + V

  Drop Volume

  6 Pl. - 13 Pl. - 7 Pl. - 3 Pl.

  Drying System

  UV Curing - LED Curing

  Ink Types

  LED

  Machine Size

  6412 mm x 1650 mm 2100 mm

  Machine Weight

  2300 kg.

  Power Requirements

  230v (+/-) 10% / 32A / 50HZx2

  Print Heads

  Konica Minolta - Ricoh Gen5 - Kyocera

  Print Resolution

  2880 DPI - 1200 DPI - 2400 DPI

  Print Speed Up to

  120 m2 / h

  Print Width

  3200 mm

  Printhead Quantity

  16 (Max.) - 8 (Max.) - 4 (Max.)

  RIP Software

  PhotoPrint - Caldera (Opt.)

  Ploter PLATINUM QR 3300 ROLL TO ROLL gwarantuje wysokiej jakości wydruki na podłożach z roli takich jak PVC, blackback, backlitach, papierze, foliach oraz tekstyliach (np. roletach). Dzięki rozdzielczości 2880 dpi, każdy wydruk charakteryzuje się niezwykłą precyzją i detalem. 

  To idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających zleceń drukarskich.

  Zobacz PLATINUM QR ROLL w akcji

  PLATINUM QR 5mt

  Color Scale

  CMYK + Lc + Lm + W + V

  Drop Volume

  6 Pl. - 13 Pl. - 7 Pl. - 3 Pl.

  Drying System

  UV Curing - LED Curing

  Ink Types

  LED

  Machine Size

  8700 mm x 1620 mm x 1971 mm

  Machine Weight

  5500 kg.

  Power Requirements

  230v (+/-) 10% / 32A / 50HZx2

  Print Heads

  Konica Minolta

  Print Resolution

  2880 DPI - 1200 DPI - 2400 DPI

  Print Speed Up to

  145 m2/h

  Print Width

  5300 mm

  Printhead Quantity

  16 (Max.) - 8 (Max.) - 4 (Max.)

  RIP Software

  PhotoPrint - Caldera (Opt.)

  Ploter PLATINUM QR 5000 ROLL TO ROLL to zaawansowane urządzenie zaprojektowane do druku na szerokiej gamie materiałów, blackback , Mesh, frontlit, backlitach oraz tekstyliach. Dzięki rozdzielczości 2880 dpi, każdy wydruk charakteryzuje się wyjątkową ostrością i głębią kolorów. 

  Ten model będzie doskonałym wyborem dla firm, które wymagają najwyższej jakości wydruków przy dużych nakładach, chcących uzyskać jednocześnie szybki i niezawodny proces produkcji.

  Zobacz PLATINUM QR 5mt
  w akcji

  To zyskasz wybierając Liyu International
  Za to pokochasz Liyu International

  Oprócz projektowania innowacyjnych produktów, Liyu International dba także o wyjątkowe podejście do klienta. Dział R&D stale pracuje nad tym, żeby nasze działania były krok przed konkurencją. Sprzęt zaprojektowano z myślą o użytkowniku, a producent zadbał o łatwość obsługi i maksymalizację efektywności.


  Prosty i ergonomiczny układ sterowania

  Dzięki ergonomicznie zaprojektowanemu sterowaniu, operatorzy mogą szybko i intuicyjnie zarządzać procesami drukowania. Także w sposób zdalny sterować funkcjami ploterów.

  Otwarte układy atramentowe

  Liyu International oferuje elastyczne rozwiązania w zakresie atramentów, dostosowanych do specyficznych potrzeb produkcyjnych. Otwarte układy atramentowe umożliwiają łatwą wymianę i wybór różnorodnych typów atramentów, zwiększając tym samym wszechstronność zastosowań maszyny.

  Możliwość zamówienia maszyny w konfiguracji dostosowanej do własnych potrzeb

  Każdy klient ma własne wymagania, dlatego producent umożliwia opcję personalizacji maszyn. Możesz dostosować specyfikacje urządzenia do swoich indywidualnych potrzeb i otrzymać rozwiązanie idealnie dopasowane do swojej działalności.

  Doskonałe wsparcie posprzedażowe i techniczne

  Nasze wsparcie techniczne jest dostępne na każdym etapie użytkowania maszyny. Oferujemy kompleksowe szkolenia, pomoc techniczną oraz serwis. Wybierając Atler, zyskujesz profesjonalne wsparcie i szybkie rozwiązywanie ewentualnych problemów.

  Wybierz sprawdzony sprzęt
  od sprawdzonego dostawcy


  Jesteśmy liderem w świecie druku i reklamy. Oferujemy produkty najwyższej jakości, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy wsparcie, które pomoże rozwinąć Twój biznes dzięki najlepszym rozwiązaniom.

  Posiadamy 20-letnie doświadczenie. Nasz zespół specjalistów zawsze chętnie dzieli się fachowym doradztwem i wspiera w wyborze najlepiej dopasowanego sprzętu. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, możemy zaoferować rozwiązania idealnie dopasowane do specyficznych potrzeb i wymagań każdej firmy.

  Oferujemy szeroki wybór najpopularniejszych drukarek i ploterów tnących, a jeśli nie mamy w magazynie konkretnego modelu, który interesuje naszego klienta — kontaktujemy się z producentem.

  Wybierz Atler i zyskaj pewnego partnera biznesowego!

  Umów się na bezpłatną konsultację!

  Zachęcamy do umówienia się na bezpłatną konsultację, podczas której przedstawimy Ci szczegółową ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc rozwinąć Twój biznes!

  Zadzwoń: +48 501 690 685 lub napisz: biuro@atler.pl

  Logowanie

  Nie pamiętasz hasła?